Zapraszamy do współpracy w formule B2B wszystkie podmioty handlujące wycieraczkami obiektowymi,

matami, wykładzinami, dywanami, a nawet te które dzisiaj są na rynku detalicznym naszą konkurencją. Serwis B2B jest wielojęzyczny, zapraszamy firmy z Polski i całej Europy. Jako producent i uznany dystrybutor internetowy znanych marek globalnych chętnie podejmiemy z Wami partnerską współpracę i udzielimy wsparcia w procesie sprzedaży. Proponujemy dostęp do dedykowanego serwisu internetowego pod adresem https://b2b.wycieraczki.pro. Jeżeli chcesz zostać partnerem biznesowym* marki DoorMat4U i mieć dostęp do zasobów dystrybucyjnych napisz do nas maila na adres: cooperation@doormats.pro. Podobne zasady są stosowane wobec dystrybuowanego na stronie www.parapety.info asortymentu tj. parapetów okiennych, doświetlaczy piwnicznych, okien piwnicznych (gospodarczych), odwodnień liniowych, profili kompozytowych i paneli scalamidowych.

Ważnym aspektem sprzedaży wycieraczek obiektowych jest lokowanie produktu pod marką własną. W szczególności ważnym jest umieszczanie na wycieraczkach metalowych wizytówek [tzw. tagów] lub naklejek/ naprysków na obramowaniu mat z logotypem marki własnej, adresem WWW i telefonem kontaktowym. Proponujemy na początek naszej współpracy wykonanie bezpłatnego projektu graficznego i pierwszych 10 szt. wizytówek/ naklejek z Państwa danymi kontaktowymi. Nasz serwis B2B przewiduje 2 poziomy cen dystrybucyjnych: ceny przy sprzedaży pod marką DoorMat4U lub pod marką własną (w tym NO NAME). Wewnątrz serwisu B2B znajdziecie Państwo oprócz atrakcyjnych cen dystrybucyjnych wszelkie możliwe materiały graficzne nie naruszające praw własności intelektualnej, wzorów, szablonów stron trzecich, w wersji do dalszej modyfikacji. System jest bardzo intuicyjny, lecz nie zawiera opisów i zdjęć z realizacji inwestycji, a certyfikaty i badania techniczne są wystawione na właściciela, europejskiego przedstawiciela marki DoorMat4U lub producentów źródłowych asortymentu dystrybuowanego. Nie narzucamy też nazewnictwa poszczególnych modeli/ konfiguracji wycieraczek.

Logistyka wycieraczek z poszczególnych zakładów produkcyjnych do klienta końcowego, w tym wprost na budowę opiera się na rozwiązaniach przyjętych przez poszczególnych producentów, Państwa umowach dwustronnych z firmami kurierskimi lub rozwiązaniach wybranego brokera usług kurierskich skupiającego większość lokalnych i globalnych firm spedycyjnych. Całość działa w formule dropshipping'u, którą charakteryzuje pewność terminu dostawy, pełna transparentność rozliczeń oraz możliwość operowania numerem listu przewozowego, a więc śledzeniem drogi przesyłki od momentu jej nadania w zakładzie produkcyjnym.

* dostępu do serwisu dystrybucyjnego B2B odmawiamy prywatnym i firmowym klientom końcowym, firmom wykonawczym, korporacjom budowlanym i pracowniom projektowo-architektonicznym.